• ghjghjjjjjj
11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вградна рерна Gorenje BSA6737E15X

Essential линија
Енергетска класа: А
Боја: Инокс
Боја на рачката: Инокс
Материјал на управувачката плоча: Инокс
ECO Email (рерна и плехови)
Слој без отпечатоци (TouchFree инокс)
Печење со пареа BigSpace – 77 l Најголема употреблива површина за печење (SiperSize)
Употреблив волумен на рерната: 77 l
Максимална температура на рерната: 300 °C
Максимална површина на тавата за печење: 1.360 cm²
Внатрешна стаклена површина на вратата која лесно се отстранува
HomeMade Plus облик на рерната: HomeMade Plus облик на рерната

Клуб Цена
19989 ден. 22490 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 186748 Категории: ,