• 242
12% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електрична пила MP-ECS16

Моќност: 1600 W
230 V – 50 Hz
Вртежи: 7000 W
400mm ножеви

Клуб Цена
4590 ден. 5190 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158693 Категории: ,