• 198861

Електрична Брусалка Makita M9003

Дијаметар на дискот:150 mm
Напон 230 V
Дијаметар на раб на дискот 22 mm
11000 вртежи во минута
Ниво на бучава:101 dB

4999 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 198861 Категорија: