• 172240
13% попуст

Аголна брусилка 850W 125mm NVR мек старт

BLACK+DECKER
BEG120-QS
Влезна моќност:850W
Дијаметар на диск:125mm
Навој на вретено:M14
Број на вртежи:12000rpm
Тежина:1.7Kg

Клуб Цена
4490 ден. 5190 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 172240 Категорија: