• 198778

Електрична Аголна Брусалка Makita GA9020

2.200 W
Дијаметар на тркала 230 mm
Брзина без оптоварување (RPM) 6.000
Димензии (Д x Ш x В) 473 x 249 x 140 mm
Нето тежина 5,76 – 8,05 kg
Кабел за напојување 2,5 m

9799 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 198778 Категорија: