• 171126
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Kружна Вибрациска Брусилка 430W МP-RSA21

Напон:230V~50Hz
Моќност:430W
Вртежи:6000-12000rpm
Тежина:1.45 kg
Основна плоча:125mm
Дијаметар:2mm

Клуб Цена
2492 ден. 2769 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171126 Категории: ,