15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Дупчалка/одвртувач 2х1,5Аh+прибoр+торба

Напон 18V
Капацитет на батерија:1.5Ah
Механички брзини:2
Максимален вртежен момент:45 Nm
Број на вртежи:0-360 / 0-1400 rpm
Број на удари:21000bpm
Максимално дупчење во дрво:25 mm
Максимално дупчење во бетон:10 mm
Максимално дупчење во метал:10 mm
Капацитет на стезна глава:10 mm

Клуб Цена
5439 ден. 6399 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 186343 Категории: ,