• 186343
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Дупчалка/одвртувач 2х1,5Аh+прибoр+торба

Напон 18V
Капацитет на батерија:1.5Ah
Механички брзини:2
Максимален вртежен момент:45 Nm
Број на вртежи:0-360 / 0-1400 rpm
Број на удари:21000bpm
Максимално дупчење во дрво:25 mm
Максимално дупчење во бетон:10 mm
Максимално дупчење во метал:10 mm
Капацитет на стезна глава:10 mm

Клуб Цена
5759 ден. 6399 ден.

Нема на залиха

SKU: 186343 Категории: ,