5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за во бања ICA 393

Димензии: 200 x 100 x 260mm
Oблога: мат
Материјал: алуминиум

Клуб Цена
1130 ден. 1190 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 039522 Категории: ,