5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за крпи Naomi ICA 2653

Боја:хром
Материјал:метални легури

Клуб Цена
341 ден. 359 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 079660 Категории: ,