• 040328
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за тоалет Sahara – ICA 2307

Боја:злато
Материјал:метални легури

Клуб Цена
2061 ден. 2290 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 040328 Категории: ,