5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Црево за туш 150W 1.5cm

Димензии:1.5m

Клуб Цена
656 ден. 690 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 039562 Категории: ,