• 169284
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за тоалет Elinor ICA 5551-1

Боја:сатен
Материјал:не’рѓосувачки челик

Клуб Цена
926 ден. 1029 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169284 Категории: ,