5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за чаша за четки Naomi ICA 2658

Материјал: метални легури, порцелан
Боја: хром

Клуб Цена
560 ден. 590 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 079664 Категории: ,