• 039560
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Црево за туш 200 2cm

Димензии:2m

Клуб Цена
278 ден. 309 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158934 Категории: ,