• 040359
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за пешкир ICA 7048

Боја:хром
Материјал:метални легури

Клуб Цена
791 ден. 879 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 040359 Категории: ,