• 169283
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за четки за заби ICA 5558 – 1

Боја:сатен

Клуб Цена
701 ден. 779 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169283 Категории: ,