• 040324
25% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за крпа ICA 2301

Боја:злато
Материјал:метални легури

Клуб Цена
818 ден. 1090 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 040324 Категории: ,