• 155889
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за четки за заби 140038

Димензии:7x10cm

Клуб Цена
323 ден. 359 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 155889 Категории: ,