• 198800
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Диск Брус.FI125m за чист.короз.B-29022

Дијаметар(Ø):125 mm

Клуб Цена
755 ден. 839 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 198800 Категории: ,