• 198927
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бургија Makita Sds-plus 8×210 D-00147

Дијаметар (D) 8 mm
Целокупна должина 210 mm
Работна должина 150 mm

Клуб Цена
98 ден. 109 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 198927 Категории: ,