15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Постоље Трипод 44-119cm Навој 5/8-1/4 AL

Универзален сталак за ласери и фотоапарати со прифат од 1/4″
Лесна алуминиумска изработка со затегачи за продолжување и фиксирање на ногарките
Ротирачка рачка за подесување на висината и подвижна рачка за вртење и аголно подесување
Прилагодлива висина 54 – 154cm
Склопена должина 47cm

Клуб Цена
2039 ден. 2399 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 183187 Категории: ,