• 179125
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Цвеќе EK218-27

Декоративно цвеќе

Клуб Цена
378 ден. 420 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179125 Категории: ,