• 079659
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Четка за WC Шоља ICA 2994

Материјал: метални легури, ПВЦ

Клуб Цена
854 ден. 949 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 079659 Категории: ,