• 184820
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чекан со Цврста Дрвена Рачка 500g МP

Чекан 500g

Клуб Цена
224 ден. 249 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 184822 Категории: ,