• 178797
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Часовник Украсен ЕК203-45

Модерен декоративен часовник, соврешен за секој ентериер.

Клуб Цена
1431 ден. 1590 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 178797 Категории: ,