• 088359
11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чаша пластична 250ml

Капацитет:250ml

Клуб Цена
17 ден. 19 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство