• 099528
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за мијалник Ретро ICF 1002851

Со керамички механизам за затворање
Со 2 рачки
Боја: хром

Клуб Цена
3051 ден. 3390 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 099528 Категории: ,