• 559
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чешма за мијалник Аzure Бела

Боја:бела

Клуб Цена
3951 ден. 4390 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 162432 Категории: ,