5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за мијалник ICF 106086G Sahara

Со 2 рачки
Со керамички механизам
Исклучителен дизајн и модерен стил

Клуб Цена
5500 ден. 5790 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158913 Категории: ,