• 171526

Батерија за кујна ICF 237012 BLACK

Една рачка
Материјал: месинг
Индикатор за топла и ладна вода
Исклучителен дизајн
Црна: боја

3699 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171526 Категорија: