• 177448
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Апарат за сарми Г-1500

Апарат за лесна подготовка на сарми во само 3 чекори
Материјал:пластика
Димензии:37x11x9cm

Клуб Цена
199 ден. 209 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство