15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Апарат за електрично заварување MP-WM20

Напон: 230V-50Hz
Волтажа во празен од: 48V
Капацитет: 11,2kW
Ампеража: 60-200А
Класа на изолација: Н
IP код: 21
Дебелина на електроди: 2.0-4.0mm
Заштита од прегревање

Клуб Цена
5398 ден. 6350 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182584 Категории: ,