• 181802
25% попуст
Заштеди со Клуб цена

Аксесоари за бања ICCA 137

4 парчиња
Материјал:порцелан

Клуб Цена
749 ден. 999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181857 Категории: ,