• 169304
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за четки за заби Argo ICA 7068

Боја:хром
Материјал: метални легури, стакло

Клуб Цена
449 ден. 499 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169304 Категории: ,