5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за чаша за четки Sahara ICA 2302

Димензии: 14×10,5×8 cm
Материјал: метал / стакло
Модерен дизајн

Клуб Цена
1416 ден. 1490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 040325 Категории: ,