• 181800
25% попуст
Заштеди со Клуб цена

Aксесоари за бања ICCA 128

4 парчиња
Материјал:порцелан

Клуб Цена
599 ден. 799 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181800 Категории: ,