• img11-09-2021_035544_46544
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Агрегат Agropower црвен 3,5 kVA со 1 ути

Технички карактеристики:
Напон: 220 V, 50Hz- Монофазен
Tип на гориво: Бензин
Моќност: (KW) : 3
Зафатнина:(сс): 210
Ниво на бучавост: 65 dB
Капацитет на резервоар: 5,5 l
Teжина : 23 kg
Старт : Рачен

Клуб Цена
22504 ден. 25005 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185535 Категории: ,