• 173270
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

3 во 1 Мфи Сертифициран Кабел 1.5m Busy

Супер издржлив кабел, доста отпорен на превиткување
3 во 1 полнење и синхронизација Ајфон, Микро-USB or USB Тип-Ц конектори
USB 2.0 compatible
Лиценциран чип кој не јавува грешки и 100% безбеден за користење на сите уреди

Клуб Цена
986 ден. 1095 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 173270 Категории: ,