• 30
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

USB 1 Полнач Q.C 3.0A Busy

Димензии:55-28-28mm
Silver

Клуб Цена
377 ден. 419 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 173275 Категории: ,