• 167218167218
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Жардињера Мелросе 50cm Беж

Димензии:50cm
Боја:беж

Клуб Цена
206 ден. 229 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 167218 Категории: ,