• 196443
20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Жардињера fabbygo Siena Duo Ф50 – црна

Димензии: Ф50
Боја: црна

Клуб Цена
239 ден. 299 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 196443 Категории: , Ознаки: ,