• 196452
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Жардињера fabbygo Modena 50cm – сива

Димензии: Ф50
Боја: сива

Клуб Цена
269 ден. 299 ден.

На залиха

SKU: 196452 Категории: , Ознаки: ,