11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Камин Stil fabbygo со метален поклопец

Моќност(дрво/јаглен): 10kw / 10kw
Димензии: 75x44x38.5cm
Димензии на огниште: 39x36x30.5cm
Степен на искористеност(дрво / јаглен): 58% / 58%
Димен отвор: Ø11.8cm
Тип на гориво: дрво / јаглен
Тежина: 61кг

Клуб Цена
12390 ден. 13990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство