• 192467
23% попуст
Заштеди со Клуб цена

Жардињера Bella 300 LA688-82 – Aтранцит

Боја: атранцит
Димензија: 30×12.2cm

Клуб Цена
99 ден. 129 ден.

На залиха

SKU: 192467 Категории: ,