• 192513
11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вгрд.машина за садови gorenje GV642D61

Ширина: 59.8cm
Димензија: 59.8×81.6×55.5cm
Димензија на вградена машина: 60x82x55.5cm
Тип на машина: уградна
Ниво на бука: 44dB

Клуб Цена
23991 ден. 26990 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 192513 Категории: ,