• 192827
15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за сад.вгр.Fuego DWFGMBI 600623 S

Енергетска класа:A+++
Капацитет:14 сета
6 програми
Одложен старт (1-24h)
LED дисплеј
Автоматско отварање
Eлектронски контроли
Број на прскалки: 3
Трета корпа
Потрошувачка на вода по циклус:11L
Потрошувачка на енергија (KWH/100): 85KWH
Ниво на бучава:47dB
Димензии:81.5×59,8x55cm

Клуб Цена
16999 ден. 19999 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 192827 Категории: ,