11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за садови BEKO DVN05320S

Енергетска класа:E
Капацитет:13 сета
5 програми WaterSafe™
Ниво на бучава:49dB
Димензии:85x60x60cm

Клуб Цена
19999 ден. 22499 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 187101 Категории: ,