• 187524
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вградна рерна GORENJE BSA6737ORAB

Ширина: 595mm
Висина: 595mm
Енергетска класа: A
IconLed

Клуб Цена
26990 ден. 29999 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 187524 Категории: ,