• 168255

Фурна Kumtel KF-5360

Моќност: 2000W
Капацитет: 32l
Рингли 2
Не’рѓосувачки челик
2 плочи од 1000W
Волумен на рерна: 32l
Селективно вклучување на грејачот
Димензии (ШxВxД):52x37x45 см

4090 ден.

Нема на залиха

SKU: 168255 Категорија: