5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фурна Kumtel KF-5360

Моќност: 2000W
Капацитет: 32l
Рингли 2
Не’рѓосувачки челик
2 плочи од 1000W
Волумен на рерна: 32l
Селективно вклучување на грејачот
Димензии (ШxВxД):52x37x45 см

Клуб Цена
3886 ден. 4090 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство