• trava 4
15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вештачка трева fabbygo CCGA037 50x50cm

Висина: 30mm
Димензии: 50х50cm

Клуб Цена
594 ден. 699 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 190221 Категории: , Ознака: